BİR KORONA OPERASYONU

03 Haziran 2020 11:11 / 1293 kez okundu!

 

 

"Sevgili Dostlar, bugün sizlerle Korona üzerinden yapılan algı operasyonuyla ilgili görüşlerimi paylaşacağım... Gerek uluslararası gerekse yerel kaynakları okuyup analiz etmeye kendini adamış biri olarak sizlere şunu ifade edebilirim. Tarihin en ciddi algı operasyonu ile karşı karşıyayız. Ancak gerçekten ciddi bir salgına da maruz kaldık." 

 

****

BİR KORONA OPERASYONU

Görüntünün olası içeriği: yazı 

Sevgili Dostlar, bugün sizlerle Korona üzerinden yapılan algı operasyonuyla ilgili görüşlerimi paylaşacağım.

Her şeyden önce bize iki uç yaklaşım empoze edildi. İlk yaklaşım salgını hafife alan ve doğrudan komplo teorileriyle Dünya'ya bakıp insanların zihinlerine yön veren yaklaşım. Bu yaklaşımın özeti şu. Koronavirüs aslında abartılıyor. Hiç kimsenin korona salgınından öldüğü yok. Ölüm raporları genelde kalp krizi, zatürre olduğu halde kayıtlara istatistikleri şişirmek için ölüm nedeni korona yazıyor diyen yaklaşım. Bu yaklaşımla insanların tedbir almaları engellenmeye ve aşırı güven duygusu verilerek sosyal ortamlarda hata yapıp bulaşmayı artırma ve vatandaşların Sağlık sistemine olan güvenlerini sarsmak hedeflinyor.

İkinci yaklaşım ise virüs üzerine abartılı yorumlar yapan, ayakkabıların altından bile bulaşır, eve sokak kıyafetlerinizle girmeyin, eldiven takın, paraya dokunmayın diyerek hepimizi temizlik hastası yapan bilim kurulu üyelerini yönlendiren Dünya Sağlık Örgütü yaklaşımı. Bu yaklaşımın amacı ise hepimizde var olan ölüm korkusunu şiddetlendirmek ve felç edip işimizden gücümüzden edip eve kapatmak, ekonomiyi sarsmak ve nihai olarak da ekonomiyi çökertip Devlet ile vatandaşı karşı karşıya getirmek.

Sevgili Dostlar, gerek uluslararası gerekse yerel kaynakları okuyup analiz etmeye kendini adamış biri olarak sizlere şunu ifade edebilirim. Tarihin en ciddi algı operasyonu ile karşı karşıyayız. Ancak gerçekten ciddi bir salgına da maruz kaldık. Bütün bunlar niye oldu diye merak ederseniz söyleyeyim. Kapitalizmi yöneten akıl bu yöntemle daha fazla insan sömüremeyeceğini anladı. Dijitalleşmeye rahatça geçebilmek ve olanı biteni anlayamayalım diye biyolojik savaş yöntemiyle bizi evlere kapattılar. Bunların dışına çıkıp söylemek istediklerim var. Tüm bunlar daha önce de belirttiğim gibi 11 Eylül 2001'de Amerika'da ikiz kulelere saldırı ile başlayan Küresel Harbin farklı evrelerinden ibaret. İki kutup, Yeni Dünya Düzeninin patronu olmak için kıyasıya çarpışıyor. Nizami veya gayrinizami savaşlara göre düşük maliyetli olduğu için savaşın şiddeti Korona ile tırmandırıldı.

Gelelim meselenin Türkiye'yi ilgilendiren kısmına. Malum adına Gezi denilen ve amacı Devleti yıkmak olan kalkışmanın yıldönümünü yaşıyoruz. Bazı çevreler, yani Gladio örgütünün hücreleri ve emrindeki örgütler - PKK, DHKPC ve FETÖ - eski günlerin özlemiyle heyecanlandılar. Amerika'da Küreselci ekibin başlattığı zenci bir vatandaşın öldürülmesinin ayaklanmaya dönüştürülmesiyle hayaller kurmaya başladılar. Son dönemlerde arkasında Gladio hücrelerinin olduğu ülkemizdeki polis ölümleriyle aynı kaos ortamını Türkiye'de yayaybilmek için zemin yoklamaya başladılar. Ancak buradan Gladio hücrelerine, emirlerindeki darbe heveslisi şahıslara, darbeperver bazı dostlarımıza sesleneyim. Hevesleriniz kursaklarınızda kalacak, zira 15 Temmuz'da size acıyıp canınızı az yakan aziz Milletimiz, Devletinin emrinde sizleri tarihin karanlık dehlizlerine inşallah gömecek...Lütfen algı operasyonlarının mağduru olmayın. Aramıza fitne sokmayın. Yapay ideolojilerin esiri olup birbirimize düşmeyelim. İkinci İstiklal Harbimizden hep birlikte kenetlenerek düzlüğe çıkabileceğimizi ve Doğu Akdeniz'de bulacağımız doğal gaz kaynağıyla dış borçlarımızı karşılayabileceğimizin bilincinde olarak tek vücud olalım. Zafer inşallah bizimdir. Gazamız mübarek olsun...

#korona #operasyon #DevletiÂli #kerimdevlet #darbeseverler #azizmillet #kızılelma #istiklalharbi

Murat ŞAŞZADE 

 

Bu yazıyı Facebook'ta paylaşabilirsiniz+:
Facebook'ta paylaş
0
Yorumlar
Uyarı

Yorum yazabilmek için üye olmalı ve oturum açmalısınız.

Eğer sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eğer üye iseniz oturum açmak için buraya tıklayın.