ERDOĞAN ASLINDA NEYLE, KİMLE SAVAŞIYOR?

13 Mayıs 2023 17:52 / 572 kez okundu!

 

 

"Bu kadar çok alçakla mücadele ederken maalesef ve elbette, bir insan olarak yanlışlar da yapıyor. Hataları da kusurları da oluyor.

Seçeceğiniz diğer adayın bu kadar alçakla başedebileceğini düşünüyorsanız bir dakika düşünmeyin verin ona oyunuzu derim.

Ama öyle değilse yarın çok geç olmadan, yakıcı bir pişmanlıkla bü ülkeye, bu topluma, Türk- İslam coğrafyasına yazık etmeyecek şekilde, güvenli ve istikrarlı bir gelecek için kullanın oyunuzu lütfen."

 

***

ERDOĞAN ASLINDA NEYLE, KİMLE SAVAŞIYOR?

Batılı, tam demokratik, güvenli bir ülkenin lideri olsaydı belki yapılan eleştirilerin bir kısmında güçlü bir haklılık payı olabilirdi. Ama maalesef öyle değil. 

Bırakın devletin kılcal damarlarını, etrafındaki en yakın koruma güçlerine kadar sızmış, onu kuşatmış, okyanus ötesinin maşası konumunda bulunan sinsi, hain, alçak ve her türlü yöntemi kendisine mübah gören tehlikeli bir örgütle savaşıyor. 

Yıllardır akan kandan ve gözyaşından beslenen acımasız bir katil sürüsü örgütle savaşıyor. 

İktidarının ilk gününden itibaren onu devirmeye ant içmiş darbecilerle, onlara çanak tutan sivil ve askeri vesayet unsurları ile savaşıyor. 

Yetmiyor en demokratik şekilde başlayan bir sivil toplum hareketini isyana ve darbeye çevirmeye çalışan Gezici alçaklarla savaşıyor. 

Halkın değer yargılarını hiçe sayan resmi ideolojiyi ehlileştirmek için savaşıyor. 

Ülkenin kırılgan ekonomik yapısını dolar üzerinden manipüle etmek için uğraşan uluslarası finans çevreleri ile savaşıyor. 

İslam dünyasına kan kusturan adi diktatörlerle savaşıyor. 

Filistin’e, Gazze’ye , Kudüs’e kan yutturan amansız ve acımasız İsrail’le savaşıyor.

Türk dünyasının ayakları üzerinde bağımsız bir devlet haline gelebilmesi için savaşıyor.

Bu kadar çok alçakla mücadele ederken maalesef ve elbette, bir insan olarak yanlışlar da yapıyor. Hataları da kusurları da oluyor.

Seçeceğiniz diğer adayın bu kadar alçakla başedebileceğini düşünüyorsanız bir dakika düşünmeyin verin ona oyunuzu derim.

Ama öyle değilse yarın çok geç olmadan, yakıcı bir pişmanlıkla bü ülkeye, bu topluma, Türk- İslam coğrafyasına yazık etmeyecek şekilde, güvenli ve istikrarlı bir gelecek için kullanın oyunuzu lütfen. 

Yapılacak seçimlerin ülkemize, milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Milletin takdiri ne yönde olursa olsun, çıkan sonuca saygı duyacağımı ama inandığım yolda yürümeye devam edeceğimi beyan ve ilan ediyorum. Kalın sağlıcakla.

14/05/2023

Alpaslan SEL

 

Bu yazıyı Facebook'ta paylaşabilirsiniz+:
Facebook'ta paylaş
0
Yorumlar
Uyarı

Yorum yazabilmek için üye olmalı ve oturum açmalısınız.

Eğer sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eğer üye iseniz oturum açmak için buraya tıklayın.