Tutkunun, Aşkın, Gizemin Efendisi: Akrep

23 Ekim 2010 13:35 / 2784 kez okundu!

 


Sonbaharın ortaları... Doğa ile birlikte pek çok şey de hızla değişiyor... Renkler soluyor, yapraklar dökülüyor, havalar çarçabuk soğuyuveriyor… Aşklar bitiyor, yeni aşklar başlıyor... Bir hayat bitiyor, yeni yeni hayatlar başlıyor... Ve de sabit bir burç olmasına karşın değişimi temsil eden Akrep sahne alıyor.

"Hayattan nasıl ayrılacağımızı öğrenmek için hayatı sevmek zorundayız, aksi taktirde ölüm bir veda değil bir kaçış olur. İyi ölmek için iyi yaşamalıyız."

İnsanlık tarihi boyunca hala anlamaya çalıştığımız iki şey; ölüm ve cinsellik, iyileştirme yeteneğine sahip, üretmede tutkulu Akrep'ler tarafından yönetiliyor.


AKREP'İN GÖZLERİ...


Bakışları ile insanları bu denli etkileyebilen, mıknatıs gibi çeken başka bir burç tanıyor musunuz?

En güçlü ama aynı zamanda en zor ve en gergin burç! Savaş, cazibe, seks, enerji, aynı zamanda merhametsizlik! Mars'ın temsil ettiği bir burçtan başka hangi özellikler bekleyebiliriz ki?

Sadece Mars mı?


GİZEMLERİN VE SIRLARIN EFENDİSİ: AKREP

Sevgili Akrep, yıldızdan yana oldukça şanslısın. Bilinmeyene ilgi duymana, esrarlı şeylerden hoşlanmana, arzu ve isteklerini kolayca açamamana ve de sihirli denilebilecek bir sezgiye sahip olmana yol açan Plüton da senin için parlıyor.

Plüton aynı zamanda eski şartları silip süpürerek, yerine yenilerini ve hiç ummadıklarını getirerek senin değişimi temsil etmeni sağlıyor.

Tutkulu, derin, yoğun ve güçlü bir düşünür olan Akrep, tüm süreçlerin gerçek kaynağını ve nedenini araştırmada ve bulmada profesyonel bir dedektif ya da gizli serviste görevli bir casusun yeteneğine sahip.

Sırları açığa çıkarmaya bayılan Akrep, hayat felsefesi ya da dini inançları ile ilgili genel olarak ağzı sıkı bir insan portresi çizer.

Su grubundan olan diğer burçlar gibi Akrep de, ya suya yakın bir yerde yaşamalı, ya suda zaman geçirmeli ya da su ile ilgili bir sporla ilgilenmelidir.

Kariyeri ile ilgili çok kararlı ve tutkulu olan Akrep, iyi bir yatırımcı olabilir.

Aynı zamanda çok da iyi bir şifacı olabilir.

Bir Akrep'le anlaşmak istiyorsanız, öncelikle dürüst olmalısınız. Kestirme yollara sapmayın, derin, samimi, içten ve tutkulu olun.

Kendi burcu ile en iyi geçinen bir burç olan Akrep'le birlikte yaşamayı çok ama çok istiyorsanız en iyisi siz de bir Akrep olun, mutlu olun!

Kinci, benmerkezci, sahiplenici, suça eğilimli ve paranoyak olanlarından ise aman ha uzak durun.

Ha bu arada, Akrep'lerin çok kıskanç olduklarını da sakın unutmayın!

TÜM AKREP'LERİN DOĞUM GÜNÜ KUTLU OLSUN!

Nice yıllara...

Sevgilerimle,


HürkuşNot: Ünlü Astrolog Gahl Sasson'un "Işığın 12 Krallığı" kitabından her zaman olduğu gibi çok yararlandım. Kendisinin bundan haberi yok elbette ama ben yine de diğer astrologlardan farklı anlatımı ve bakış açısı için kendisine teşekkür ediyorum.


 

Bu yazıyı Facebook'ta paylaşabilirsiniz:
Facebook'ta paylaş
0
Yorumlar
01 Kasım 2009 09:27

hurkus

Bu arada Akrep burcunda doğan İlhami Mısırlıoğlu'nun da yeni yaşını kutluyorum :))

BÖYLE BİR AKREP BENCE HENÜZ DOĞMADI!.. İLHAMİ MISIRLIOĞLU'NA MUTLU YILLAR...


tıklayınız:

İLHAMİ MISIRLIOĞLU'NA MUTLU YILLAR...

Uyarı

Yorum yazabilmek için üye olmalı ve oturum açmalısınız.

Eğer sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eğer üye iseniz oturum açmak için buraya tıklayın.