BATI HER ZAMAN VAHŞİYDİ

25 Ekim 2023 21:32 / 325 kez okundu!

 

 

O yüzden İsrail vahşetinin yanında yer alıyor, sırf bunun uğruna bütün göstermelik değerlerini rafa kaldırıyorlar.

 

*****

 

BATI HER ZAMAN VAHŞİYDİ

 

O yüzden İsrail vahşetinin yanında yer alıyor, sırf bunun uğruna bütün göstermelik değerlerini rafa kaldırıyorlar.

Haçlı Seferlerinde Hıristiyanlara bile en vahşice zulümleri yapanlar onlardır. Yola çıktıklarından itibaren daha Balkanlarda yağmaya, kesip biçmeye başlamışlardır. Kudüs’ün ele geçirilişinde sadece Müslümanlara değil, o zamana kadar barış içinde bir arada yaşamakta olan her dinden topluma, Ortodokslara, Yahudilere de soykırım uygulamışlar Kudüs sokaklarında günlerce kan dereleri akmıştır. O katliamda tam 70 bin kişi öldürüldü.  

Dördüncü haçlı seferinde Bizans’ı işgal etmişler, üç gün boyunca yakıp, yıkıp, öldürüp yağmalamışlardır. 

Amerika kıtası yeni keşfedildiğinde Kızılderililerin insan ya da hayvan sayılmasını tartışmışlar, lütfedip insan kabul etmişler ve onları Hristiyanlaştırmak için olmadık zulümler yapmış, diri diri yakmışlardır.

Afrikalıları köleleştirip Amerika’ya taşımışlar, insanlık dışı muamelelerle çalıştırmışlar, kafalarına göre öldürmüşlerdir.

İki dünya savaşını çıkarıp 50 milyon insanın ölümüne yol açanlar onlardır.

Faşizmi, Nazizm’i icat edenler onlardır.

Holokost’u yapanlar da onlardır. Müslümanlar mı yaptı? Araplar mı yaptı da şimdi hesabını onlardan çıkarmaya çalışıyorlar. Hitler Yahudi katliamı yaparken onun elini tutmayanlar, önüne çıkmayanlar, şimdi kalkmış timsah gözyaşları dökerek antisemitizme karşı dururlarmış gibi, İsrail’e yalakalık yapmaktadırlar. İsrail onlara maşalık yapmayı bıraksın, bir saniye bile geçmeden üzerine çökerler.

Sırf Pearl Harbor’da faka bastıklarının intikamı için Japonya’ya iki nükleer bomba atıp 300 binden fazla sivili öldürenler, nesiller boyu radyasyonla zehirleyenler de onlardır. Japonya o baskında sivillere saldırmadı ama onlar bunu yaptılar. Vietnam’da bugün İsrail’in yaptığının mislini yapanlar da onlardır. Bosna’da Müslümanlara soykırım uygulayan ve uygulatanlar da. Şimdi güya ‘terörizme’ karşı İsrail’in ‘savunma hakkının’ yanındalar. Hepsi yalan, hepsi aldatma.

 

Firuz TÜRKER

25.10.2023

 

 

Bu yazıyı Facebook'ta paylaşabilirsiniz+:
Facebook'ta paylaş
0
Yorumlar
Uyarı

Yorum yazabilmek için üye olmalı ve oturum açmalısınız.

Eğer sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eğer üye iseniz oturum açmak için buraya tıklayın.