ForumYitirdiklerimiz Bize Bakıyor!  Yeni Konu 

Bunların hepsi gülücük olacaktı, o yaşıyor olsaydı..

03 Mart 2008

hurkus

:( :( :( :( :( Bunların hepsi gülücükler olacaktı. Eğer Rahmetli Sevgili İhsan Sağın Hanımefendi yaşıyor olsaydı.

"O" 3 Mart doğumlu idi. Kaynana severliğim onunla başladı. Ve şimdi yaşayanını da merhumunu da delice sever oldum. Ben hep söylerim kaynanalarımı çok severim. Onlar benim için hep kutsal bir sevme biçimidirler. Onları, onların doğurduğu birini sevdiğim için değil böyle eşsiz bir yakınlaşma ile bizi ödüllendiren tanrısal buluşma için severim. Değişik bir ilişki biçimi olduğu için. Sevdiğimin sevdiği olduğu için önemserim ve hep el üstünde tutarım. Cenazelerini de, yaşayan varlıklarını da. Ben kaynana sevmeye İhsan hanımla başladım. Şimdilerde gelinler ya da damatlar hani falanca anne filanca baba diye konuşuyorlar ya. İnsanın tek annesi tek de babası olur kardeşim derler de bir anne daha almaz ya içleri. Nedendir bilmem üstelik taparcasına sevdiğim ve sevildiğim bir ilişki yaşarken biyolojik annemle o muhteşem insana da "anne" demiştim çok büyük bir iştahla. Anneleri çoğaltmak çok hoşuma gitmişti.

Hiç unutmadım o harika annemi, yaşadıkça ben hiç de unutmayacağım.

İyi ki seni tanımışım, iyi ki hayatımda senin kadar güzel bir insan da olmuş.

Seni çok seviyorum.

Pervin (ex gelin)
Uyarı

Yorum yazabilmek için üye olmalı ve oturum açmalısınız.

Eğer sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eğer üye iseniz oturum açmak için buraya tıklayın.

Bu tartışmayı Facebook'ta paylaşabilirsiniz:
Facebook'ta paylaş
0