SAYIN ÖZHASEKİ, KAFAYI MI ÜŞÜTTÜNÜZ?

16 Kasım 2021 14:35 / 227 kez okundu!

 

 

"Şu siyaset belası kimi insanlara ödün verdire verdire bazen onu maskaraya çeviriyor. “Oy gelsin de gerisi önemli değil” diyecek kadar gaflet ve delalete dalanlar var. Bunlardan biri de en son pot kıranlardan Mehmet Özhaseki oldu galiba. Katıldığı bir programda LGBTQ+ melanet grubu ile ilgili sorulan soruya şu cevabı veriyor:"

 

***

SAYIN ÖZHASEKİ, KAFAYI MI ÜŞÜTTÜNÜZ?

Şu siyaset belası kimi insanlara ödün verdire verdire bazen onu maskaraya çeviriyor. Oy gelsin de gerisi önemli değil diyecek kadar gaflet ve delalete dalanlar var. Bunlardan biri de en son pot kıranlardan Mehmet Özhaseki oldu galiba.

Katıldığı bir programda LGBTQ+ melanet grubu ile ilgili sorulan soruya şu cevabı veriyor:

“Madem Allah yaratmış, hepsinin başımızın üzerinde yeri var!” diyerek, “Her şeyi merkezinde bırakırdım, Allah her şeyi bir denge üzerine yaratmıştır. Madem Allah yaratmış, hepsinin başımızın üzerinde yeri var! Onu Cenab-ı Hakkın yarattığı bir emanet gibi görmek her kulun vazifesi diye düşünüyorum. Her inançlı insanın işi diye düşünüyorum. Onun dışında bana göre saygı duymak ve tercihlerine sonuna kadar saygılı olmaktan başka elimizden bir şey gelmez”

Bu ne gaflet, bu ne laubalilik, bu ne sefalet?

Bana kalırsa Transları (T) düşünerek bu cevabı verdiTranslar (T) mağdur insanlardır, erkekliği, dişiliği tam olmayan ve çift yaratılışlı bireylerdir, onlara pozitif ayrımcılık yapmak, gerektiğinde istediği eğilimde ameliyatında destek olmak, psikolojik destekte bulunmak hepimizin vazifesi ama sokakta sex peşinde olsunlar diye değil tabi. Dolayısıyla siz translar için Allah yarattı, başımızın üstünde yeri var diyebilirsiniz. Ama Translara da şu soruyu sormak lazım ne işiniz var LGBQ+ grubunun içinde?

Sayın Özhaseki, erkek erkeğe evlenme hevesinde olan, kadın kadına evlenme aşkıyla tutuşan, hem kadına hem erkeğe sulanan, yetmedi hayvana, ölüye, çocuğa karşı şehvet duyguları kabaran kimselere Allah yarattı saygı duymak lazım diyecek kadar gaflete nasıl düştünüz? 

Bakın bir daha söylüyorum bu grubun T’si dışında Allah’a meydan okuyan bu gevezelere normal bakmak dünya ve ahretimiz açısından kaba bir kusurdur. Siz siz olun bir an evvel tövbe ve istiğfar edip kamuoyundan özür dileyiniz.

Sevgili dostlar; Allah’ın lanetlediği bu şeytan ruhlu kavme hoşgörü ve rahmet kapımızı açamayız, onların uçkurunun peşine düşme gibi bir derdimiz de yoktur, ancak şunu bilmeli ki insaoğlunun günahta, isyanda çıkabileceği zirve bu hayasız grubun içinde, sağında solunda yer almaktır.

Putin’nin lanetlediği, Macaristan meclisinin bir ailede anne kadınbabanın ancak erkek olabileceğini dediği halde, Özhaseki öyle dedi diye erkek erkeğe aileyi, kadın kadına aileyi, evlenmeyi aklı selim sahibi bir kimsenin kabul edeceğini kimse düşünmesin.

Eğer Sayın Özhaseki bu konuşmasının arkasında durmaya devam ederse dünyasını da ahretini de berbat edecek.

Ayıp ayıp!

Biz İslam toplumunda yaşıyoruz, 

Biz Anadolu kültürüyle büyüdük, 

Biz insan olan bir anne ve bir babadan dünyaya geldik, bu rezil sefil binde bir dahi olmayan bu zevzeklere niye hoş görünüp rızayı kabahat aynı kabahattir ifadesi gereği değerimizi iki kuruşluk yapalım?

Birileri günah işleyebilir, ama bu günaha onurlu davranış dediği anda namuslu, şerefli insanların orada dur!” deme mecburiyeti vardır.

Şimdi bir kısım geveze herifler bir araya gelip zina severler derneği kursa acaba Sayın Özhaseki yine başım gözüm üstüne mi diyecek? Diyemeyeceğine göre niye bu gevezelere aynı hoş görüyü gösteriyor, anlamak mümkün değildir.

Olmuyor arkadaş olmuyor!

Bazen ne dediğimizi kulağımız duymuyor galiba? Dert büyük, çok şey söylenebilir ama bu kadarla yetinelim.

Vah ki ne vah!

Eyüphan KAYA

 

Bu yazıyı Facebook'ta paylaşabilirsiniz:
Facebook'ta paylaş
0
Yorumlar
Uyarı

Yorum yazabilmek için üye olmalı ve oturum açmalısınız.

Eğer sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eğer üye iseniz oturum açmak için buraya tıklayın.