Minnoş Paşa - Eylül 2010, Urla
Minnoş Paşa - Eylül 2010, Urla
Eklenme Tarihi: 04.09.2010 09:59
Facebook'ta paylaş
0

Fotoğraf: Pervin Mısırlıoğlu E.

 

Yorumlar
05 Eylül 2010 10:40

sultan

Ahhh sevgili dostlar, Urla'da yatan karpuza döndüm bu "herif" yüzünden. Herif diyorum o resmen bir MAÇO. İşte büyük konuşmak çok tehlikeli... Hiç bir şey yapmadan, düşünmeden, yazmadan, çizmeden sadece bu şeytan-insan karışımı mucizevi varlıklarla hayat sürdürülebilir gibi... Sadece onları seyrederek sevginin şehvetli kollarında yaşamak mümkün!!! Gelelim bu "minnoş"un neden sonradan rütbe almış ve "paşa"lık durumuna gelmiş olmasına. Bize kendini kabul ettirmek için kış başından beri uğraşan "vahşi" kedinin ponponlu mu ponponsuz mu olduğunu göremediğimizden (kendisini saklamayı çok iyi becerdi. Cinsiyet ayırımcılığı yapmamamız için herhalde) kendisine "minnoş" bazen de "kirloş" adını koymuştuk. Ancak bizi büyüleyip, kendisini bizim yaptıktan sonra bir de gördük ki kendisi bir "erkek". Veteriner ve yazar Sertan Büte ile cerrahi işlemlerden sonra bizim Gülcan ona Fatih Ürek deyince biz ara bir formül bulduk kendisine "MİNNOŞ PAŞA" dedik. Paşa bizim evin baş kumandanı şimdi. Evimizi severdik ama şimdi bir başka seviyoruz. Fakkkaaat kış geliyor şimdi Minnoş Paşa verandadan içeri mi alınacak yoksa Sertan Büte'nin önerdiği gibi "dışarıda" yaşamaya devam mı edecek? Dışarıda yaşamaya devam etsin diyenler "EVET" desin evin içinde olsun diyenler "HAYIR" desin de çıkan sonuçlara göre biz de bir karara varalım? Teşekkürler şimdden ilgi ve yorumlarınıza!!! Sevgiler, öpücükler... (facebook yorumumdan)
04 Eylül 2010 23:23

padlock

BİZ ONUN PAÇOZ HALLERİNİ DE BİLİRİZ :) AMA TAM BİR SALON BEYEFENDİSİ OLMUŞ.GÖZLERİ ÇEKİK ÇEKİK BİR KUNK FU Bİ BEN BİLİYORUM BAKIŞI ÇOK ETKİLENDİM NE DİYİM...
04 Eylül 2010 10:07

hurkus

Ağır abi!.. Aylarca uyguladığı sistemli bir plan sonucunda Pervin ve Yavuz'un gönlünde taht kurdu. Baş köşeye yerleşti beyefendi. Artık benim kızların bile pabucu dama atıldı. Ne yapalım, hoş geldin Minnoş Paşa. :)))

Uyarı

Yorum yazabilmek için üye olmalı ve oturum açmalısınız.

Eğer sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eğer üye iseniz oturum açmak için buraya tıklayın.