İzmirizmir.Net 3 Yaşında!
İzmirizmir.Net 3 Yaşında!
Eklenme Tarihi: 01.04.2010 03:04
Facebook'ta paylaş
0

Fotoğraftakiler: Hürriyet Mısırlıoğlu (Haber Müdürü), İlhami Mısırlıoğlu (Yayın Danışmanı), Pervin Mısırlıoğlu E. (Editör)

***

İlhami, Pervin ve Hürriyet Mısırlıoğlu kardeşler..

İlginç değil mi üç kardeşin kurduğu bir portal ya da sanal dergi diyelim.

İsterseniz ciddiye almayabilirsiniz onları. Kendim çalar, kendim oynar, kardeşim alkışlar, abim kıskanır, babam kızar, annem sever olsun bu işin adı. Mesela yani..

Üç kafadar yola çıksa, filanca partinin temsilcileri, falanca aktivist ekibin bir komitesi veya bir aile şirketi kurulsa ya da big brothers filan olsa,olurdu yani. Olup duruyor zaten..

Ama bu çocuklar anadan babadan sahici kardeş.Onların yaptığı bambaşka birşey; Aralarındaki o en samimi halkayı dalga dalga büyütmek, herkese sunmak. Hem ayrımsız, hem de hiç sakınmasız. Ve de en cömert, en rezervsiz haliyle, bahçede top oynar gibi sevmek herkesi. Diplomasi yapmadan, sözünü sakınmadan, şımartmaktan, yanlış anlaşılmaktan korkmadan. Yok böyle dertleri onların. En iyi bildikleri şey sevmek, güvenmek, desteklemek ve onu gerçekleştirmek.

Eleştirmek, kötülemek çok kolaydır biliriz. Başkasında kusur bulmak, burun kıvırmak da aynı soydandır. Sevgili İlhami, Pervin ve Hürkush zorun yolcuları. Kanadı kırık kuşu, en silik ışığı, belli belirsiz ümitleri büyütmek peşinde onlar. İzmirizmir.net bana göre içtenliğin portalı ve unutmadan eklemeliyim, kardeşliğin!


Nina Bencoya 

Yorumlar
Uyarı

Yorum yazabilmek için üye olmalı ve oturum açmalısınız.

Eğer sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eğer üye iseniz oturum açmak için buraya tıklayın.