ForumKutlu-Yorumlar!  Yeni Konu 

HALA SEVGÝ VE ÞEFKAT MANYAÐIYIM...

05 Haziran 2009

hurkus

Her 4 Haziran geliþinde sevincin ve þýmarýklýðýn dibine vururdum.

Ama eskisi kadar emin deðilim galiba; doðum günlerimde sevineyim mi, yoksa hüzünleneyim mi?

Kafa kaðýdýmdaki yaþý göstermesem de malum kritik yaþlardayým artýk…

Bugüne kadar yaptýðým gibi öyle bas bas baðýrýp elalemi meraklandýrmaya ve de bilgilendirmeye de gerek yok sanýrým. 

Beynimin içindekileri seviyorum da, ismi lazým olmayan bazý yerlerde oluþan kaçýnýlmaz çizgilerin hepsine de bayýlmýyorum.

Aman ne bileyim, bu þimdilik son olsun. Gelecek yýlki ruh halime göre saðlýklý bir karar veririm elbet!

Beni seven, aklýnda ve kalbinde hisseden herkese teþekkür ediyorum.

Söylemeden geçemeyeceðim; yaþ ilerledikçe malum çizgiler artýyor ama çevrenizdeki insanlar da (dostlar, iþ yerinizdekiler dahil her tür arkadaþlar) doðal bir seleksiyondan geçerek eksiliyorlar sanki. Olsun, saðlýklý ve doðru olan bu belki de. Giden gitsin, kalan saðlar benimdir. Hem kalanlar, demlenmiþ güzel bir çay, yýllanmýþ bir þarap gibi, çok kýymetli yani.

Hayatýmýza eklenen yeni insanlara da haksýzlýk etmek istemem, onlar da kalýcý olmaya aday taze bir esinti, bir meltem estiriyorlar Hürkuþ’un gönlünde.

Ýzmirizmir.net’e gelince; caným kardeþlerim saðolsunlar. Bana güvendikleri, yapmaya çalýþtýðým þeyleri takdir ettikleri için. 23 -24 yýllýk reklam ve bankacýlýk (reklam+halkla iliþkiler+basýn iliþkileri) deneyimimden sonra; resim, taký vs. gibi hobilerimi bir yana býrakýrsam gerçekten yapmaktan en mutlu olduðum, en keyif aldýðým iþ bu diyebilirim.

En son çalýþtýðým iþ yerimde apaçýk ve sistemli bir mobbing uygulayarak ayrýlmam için uðraþan, sonunda dayanamayýp, “hadi artýk git diyerek iþten çýkaran” ve zorunlu olarak emekli olmama neden olan bazý yönetici ve üst düzey yönetici arkadaþlara da duyuruyor ve teþekkür ediyorum. Bir an sizleri “antagonist”im gibi görmeye baþladýðým için özür dilerim. Oysa “antagonistini/düþmanýný” bile sev sözü boþuna deðilmiþ. Sizlerin sayesinde ben daha mutluyum artýk. Beni çok sevdiðim aileme, Ýzmir’ime ve izmirizmir.net’ime kavuþturdunuz. 

Haziran'da ve 4 haziranda doðan burçdaþlarýmý da kutluyorum.

Herkese sevgilerimle,

Hürriyet
08 Haziran 2009

deren

Caným Hürkus'um,

Ne desem bilmem ki,
Sen ki açýkça söylersin þefkat manyaðýyým diye,
Ben ki son günlerde devamlý seni tutarým aklýmda ama yine de aramam..

Bu arada sen doðarsýn yeniden, yeniden, yeniden...

Sen de beni affet!

Nice yýllara HÜR...
08 Haziran 2009

hurkus

Caným Ninacým, 

konu sen olunca hiç mi hiç önemi yok.
Bir anlýk unutsan ne olur, senin beni sevdiðini biliyorum ya bu yeter! 
Ben de seni çok seviyorum.

Selam, sevgi, öpücük
Uyarý

Yorum yazabilmek için üye olmalý ve oturum açmalýsýnýz.

Eðer sitemize üye deðilseniz buraya týklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eðer üye iseniz oturum açmak için buraya týklayýn.

Bu tartýþmayý Facebook'ta paylaþabilirsiniz:
Facebook'ta paylaþ
0