ForumKutlu-Yorumlar!  Yeni Konu 

HALA SEVGİ VE ŞEFKAT MANYAĞIYIM...

05 Haziran 2009

hurkus

Her 4 Haziran gelişinde sevincin ve şımarıklığın dibine vururdum.

Ama eskisi kadar emin değilim galiba; doğum günlerimde sevineyim mi, yoksa hüzünleneyim mi?

Kafa kağıdımdaki yaşı göstermesem de malum kritik yaşlardayım artık…

Bugüne kadar yaptığım gibi öyle bas bas bağırıp elalemi meraklandırmaya ve de bilgilendirmeye de gerek yok sanırım. 

Beynimin içindekileri seviyorum da, ismi lazım olmayan bazı yerlerde oluşan kaçınılmaz çizgilerin hepsine de bayılmıyorum.

Aman ne bileyim, bu şimdilik son olsun. Gelecek yılki ruh halime göre sağlıklı bir karar veririm elbet!

Beni seven, aklında ve kalbinde hisseden herkese teşekkür ediyorum.

Söylemeden geçemeyeceğim; yaş ilerledikçe malum çizgiler artıyor ama çevrenizdeki insanlar da (dostlar, iş yerinizdekiler dahil her tür arkadaşlar) doğal bir seleksiyondan geçerek eksiliyorlar sanki. Olsun, sağlıklı ve doğru olan bu belki de. Giden gitsin, kalan sağlar benimdir. Hem kalanlar, demlenmiş güzel bir çay, yıllanmış bir şarap gibi, çok kıymetli yani.

Hayatımıza eklenen yeni insanlara da haksızlık etmek istemem, onlar da kalıcı olmaya aday taze bir esinti, bir meltem estiriyorlar Hürkuş’un gönlünde.

İzmirizmir.net’e gelince; canım kardeşlerim sağolsunlar. Bana güvendikleri, yapmaya çalıştığım şeyleri takdir ettikleri için. 23 -24 yıllık reklam ve bankacılık (reklam+halkla ilişkiler+basın ilişkileri) deneyimimden sonra; resim, takı vs. gibi hobilerimi bir yana bırakırsam gerçekten yapmaktan en mutlu olduğum, en keyif aldığım iş bu diyebilirim.

En son çalıştığım iş yerimde apaçık ve sistemli bir mobbing uygulayarak ayrılmam için uğraşan, sonunda dayanamayıp, “hadi artık git diyerek işten çıkaran” ve zorunlu olarak emekli olmama neden olan bazı yönetici ve üst düzey yönetici arkadaşlara da duyuruyor ve teşekkür ediyorum. Bir an sizleri “antagonist”im gibi görmeye başladığım için özür dilerim. Oysa “antagonistini/düşmanını” bile sev sözü boşuna değilmiş. Sizlerin sayesinde ben daha mutluyum artık. Beni çok sevdiğim aileme, İzmir’ime ve izmirizmir.net’ime kavuşturdunuz. 

Haziran'da ve 4 haziranda doğan burçdaşlarımı da kutluyorum.

Herkese sevgilerimle,

Hürriyet
08 Haziran 2009

deren

Canım Hürkus'um,

Ne desem bilmem ki,
Sen ki açıkça söylersin şefkat manyağıyım diye,
Ben ki son günlerde devamlı seni tutarım aklımda ama yine de aramam..

Bu arada sen doğarsın yeniden, yeniden, yeniden...

Sen de beni affet!

Nice yıllara HÜR...
08 Haziran 2009

hurkus

Canım Ninacım, 

konu sen olunca hiç mi hiç önemi yok.
Bir anlık unutsan ne olur, senin beni sevdiğini biliyorum ya bu yeter! 
Ben de seni çok seviyorum.

Selam, sevgi, öpücük
Uyarı

Yorum yazabilmek için üye olmalı ve oturum açmalısınız.

Eğer sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eğer üye iseniz oturum açmak için buraya tıklayın.

Bu tartışmayı Facebook'ta paylaşabilirsiniz:
Facebook'ta paylaş
0