Yeni yılda istenen-istenmeyen

09 Ocak 2014 13:31 / 1911 kez okundu!

 

 

Bilgisiz-Belgesiz sırf SADARET ve NAZARET makamının sağladığı avantajlar sebebiyle, serseri mayın gibi iddiaların ortada dolaşmasını istemiyoruz veyahut ispatlanmasını talep ediyoruz…

Mesela 3-5 yandaş gazeteci sosu ile harmanlanan, “Ayakkabıları ile girdiler, içeride bira içtiler, Başörtülü bacımı 10 kişi, çocuğu ile beraber tartakladı ve üstüne bevletti” tarzı iddialar duymak yerine, bunların ispatlanmasını, ispatlandığı durumda ise suçluların ivedi cezalandırılmasını istiyoruz. Yok eğer bu iddialar gerçek dışı ise bu ÇETE mentaliteli propaganda mantığı olduğu için sorumlularının hesap vermesini istiyoruz.

Yeni yılda EFSANE haline dönüşen, “Dış Mihrak, İç Mihrak, Çete, Faiz Lobisi, Hep İsrail’in oyunları, arkasında ABD var” iddialarının belgelendirilmesini yok eğer belgelendirilmeyecekse ağız ishalinin durdurulmasını talep ediyoruz.

Yeni yılda CEMAAT değil CEMİYET, YANDAŞ değil VATANDAŞ, FERMAN değil YASA, YOLSUZLUK değil YOL-YORDAM görmek istiyoruz.

Bu ülkede muhalefeti, STK’ların, grupların, Cemaatlerin, örgütlerin değil MUHALEFET partilerinin yapmasını talep ediyoruz. Medya patronunun TİCARET ekseni değil, Medya Mensubunun HÜRRİYET eksenini talep ediyoruz.

Postallı VESAYETİ yıkmak adına, Azyeli, Takkeli, “hanimiş benim yüzde ellim” görünümlü VESAYETİ değil Millet esaslı VELAYET talep ediyoruz. HİKMET değil HÜKÜMET istiyoruz, Himmet değil Hizmet istiyoruz. Ayrıca “BuMillet” kim ise tarif edilmesini, Savcı-Polis-Ordu Mensubu-Bankacı-Medya Mensupları-Akademisyen vs. vs. bunun dışında tutulacaksa ne menem bir bileşik olduğunun tarif edilmesini istiyoruz.

Elinde DOLMA-KALEM tutan Eski-Ortak görünümlülerin İNLERİNDEN önce, elinde KALAŞNİKOF tutan yeni ortak görünümlülerin İNLERİNE girilmesini talep ediyoruz.

Bazı şeyleri bizden öğrenecek değilseniz kimden öğrenecek olduğunuzu bilmek ve SEÇME hakkını buna göre tanzim etmek istiyoruz. Yine bazı şeyleri, Yavru-Muhalefet’e!!! CHP Genel Müdürlüğü’ne!!! soracak değilseniz hangi mihraklara soracağınızı da öğrenmek istiyoruz. 11 yıllık iktidarınız sırasında Millet ve Devlet’in kurumları yerine danıştığınız bu mihrakların ÖRGÜT-ÇETE ilan edilmeden önce bizlere de tanımlanmasını İSTİRHAM ediyoruz… Her yıl başka bir zümrenin ihanetine tanık olduğumuz İKTİDARINIZ sürecinde, 2014 yılının HAİNLERİNİN de şimdiden tanımlanmasını ve hangi zümre olacağının işaret edilmesini istiyoruz.

Yeni yılda “Hoş Gelişler Ola Mustafa Kemal Paşa” demek isterken, ORTADOĞU çöllerinden ALTAY dağlarına uzanmak istiyoruz.

Bunun dışında YENİ YIL, TÜRK-İSLAM aleminin MİLLİYET’ine, Asaletine, Hürriyetine HALEL getirmesin… Allah CC Hazretleri, DEVLET ve MİLLET’e zeval vermesin… Geri kalan bütün kutsallar BEŞ yılda bir gelir gider efendim…

 

Dr. Mehmet Fatih DOĞRUCAN

https://twitter.com/fatihdogrucan

01.01.2014

 

 

 

Bu yazıyı Facebook'ta paylaşabilirsiniz:
Facebook'ta paylaş
0
Yorumlar
Uyarı

Yorum yazabilmek için üye olmalı ve oturum açmalısınız.

Eğer sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eğer üye iseniz oturum açmak için buraya tıklayın.