ForumSevim Abla Derdinizi Dinliyor  Yeni Konu 

sevim abla derdım var

29 Ağustos 2007

metin yok
02 Eylül 2007

mehmet_akif

Sevim abla nasıl bir cevap verecek diye kaç gündür gelip bakıyorum.
İnşallah gelirde benim merakım, seninde derdin son bulur. :lol:
02 Eylül 2007

sevimabla

Sevgili Çağdaş,
Kötü bir adamım ve çevremdekiler bunun farkında değiller demekle neyi kastettiğini pek anlayamadım, itiraf edeyim. Şunu bir açsana canımcım. O zaman sana daha iyi yardımcı olurum inan.
Şimdiden teşekkürler...

Ve sevgili Mehmet Akif :)
Sen bu sorundan ne anladın ki cevabını merakla beklediğini söylüyorsun(ya da onun gibi bişey)
Sen de düşünceni aç ki sana da yardımcı olayım.
Hadi kalın sağlıcakla...
Acele cevap
04 Eylül 2007

mehmet_akif

Soru lastik gibi istediğin tarafa çek :). Anlam yüklemekte güçlük çektim. Siz nasıl anlayacaksınız ve nasıl bir cevap vereceksiniz merak ettim. :D
06 Eylül 2007

Canım Mehmet Akif,
Ben biraz akıllıysam eğer; salağa yatmayı tercih edicem...
Bu ne biçim dert, bu ne biçim soru di miiii :roll:
06 Eylül 2007

sevimabla

Çok haklısınız arkadaşlar,
Annemin bir lafı vardır; "Soran gitti" der. Galiba bizim sorunun-derdin sahibi de gitti. Baksanıza bize de kendi aramızda konuşmak düştü :lol:
07 Eylül 2007

metin yok
07 Eylül 2007

metin yok
07 Eylül 2007

mehmet_akif

Sevgili çağdaş bildiğin şeyi neden sordun. Yada neden sorma ihtiyacı duydun. Bak ben bunuda merak ettim.
Merakım başıma iş açmazsa iyi
08 Eylül 2007

metin yok
10 Eylül 2007

mehmet_akif

Sevgili çağdaş, hiçte etik gelmedi bu davranışınız. Sonuçta Sevim abla mekan sahibi, kabaca mekan basma denir buna. Sanki onu deniyor onun bilgisini ölçüyorsunuz. Sorularınızı başka bölümde de sorabilirdiniz. Direk muhatap olarak Sevim ablayı seçmeniz düşündürücü değilmi.
Davatinizi kabul ediyorum. Yalnız başka forumlarda bence yeterince rahatsızlık verdik (kendi adıma söylüyorum).

Bence bu şirin, ve huzur verici forumu kendi halinde bırakalım. Vardır tükkan sahibinin bir bildiği.
Saygılarımla...
Uyarı

Yorum yazabilmek için üye olmalı ve oturum açmalısınız.

Eğer sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eğer üye iseniz oturum açmak için buraya tıklayın.

Bu tartışmayı Facebook'ta paylaşabilirsiniz:
Facebook'ta paylaş
0