Beni sevgi ve şefkat manyağı yaptınız...

05 Haziran 2018 00:37 / 2515 kez okundu!

 

 

Eskisi kadar şımarık değilim elbette ve de çok şükür...

Aradan kocaaa bir 11 yıl geçmiş, dile kolay. Sosyal medyadan gelen doğum günü mesajları, telefonla arayan yakınlarım, dostlarım bana izmirizmir.net'teki bu ilk yazımı aklıma getirdi. Kadim dostlarım bu yazımı hatırlar belki ve bi daha okurlar ama ben yeni dostlarım da okusun istiyorum smiley

 

*****

 

Beni sevgi ve şefkat manyağı" yaptınız. Beni siz bu kadar şımarttınız. 365 günün her günü şımarık bir kadın olan ben, şu anda şımarıklığımın fevkindeyim, sanki 46 değil de 15'imdeyim. 

Benim için yapılan, yazılan herşeyi gördüm, hepsi için çok teşekkür ederim. Bu yaşıma kadar aldığım hediyelerin en değerlisi, gönlünüzden geçen duygularınızı ifade ettiğiniz bu güzel mesajlar oldu.

Bana kendimi anlatmam söylense anlatamam, çünkü kendimi gerçek anlamda tanıyamadım hala! Başkalarına baktığım gözle kendime de bakabilmeyi beceremiyorum sanırım.

Belki de her zamanki eleştirel bakış açımla kendimi tanımaya çalıştığımda Hürkuş'u beğenmeyeceğimden korkuyorumdur. Ya da yapacağım saptamalar sonucunda değişken tarafımı tescil ederek değişmez hale getirmek işime gelmiyordur.

Hakkımda yazılanların pek çoğu bilin ki abartılarak yazılmıştır. Hatta bazıları "özgür kuş" tarafından binlerce kez pişman edilebilir korkusu ile yumuşatılmıştır. 

Olsun, sakıncası yok, değil mi!

Ben her dakika değişsem de, sonsuza dek değişmesini istemediğim bu sevginizin, tüm noterler tarafından tescil ve tasdik edilmesini arzu ediyor, kalbi sevgi sözcükleriyle dopdolu bonkör ailem, arkadaşlarım, hepinizi çok seviyorum.

Tekrarlamakta da sakınca görmüyorum:

Alacağınız olsun, beni "sevgi ve şefkat manyağı" yaptınız.

Beni siz bu kadar şımarttınız. Ben var ya ben...


Hürkuş

05.06.2007

 

 

 

 

Bu yazıyı Facebook'ta paylaşabilirsiniz:
Facebook'ta paylaş
0
Yorumlar
05 Haziran 2018 12:11

hurkus

HALA SEVGİ VE ŞEFKAT MANYAĞIYIM...

Bu da 2009'daki mesajımmış...sevgi ve şefkat manyaklığına DEVAM ;)

http://www.izmirizmir.net/bilesenler/forum/baslik.php?baslik_no=1716 http://www.izmirizmir.net/bilesenler/forum/baslik.php?baslik_no=1716

 

25 Ağustos 2012 18:22

AhmetTastan

Merhaba, Bu sene yaz tatilinde 2 kez telefonla konuştuktu..Sanki 40 yıldır tanışan iki insanın konuşması gibiydi...Halbuki ne sen beni ne de ben seni tanıyorum resimlerin dışında... Bir de yazılar ve paylaşımlar... Ama ne güzel sohbet ettik değil mi?... Umarım yeniden sohbet etmek fırsatı doğar ve yine umarım bir geldiğimde de karşılaşırız. Sağlık ve sevgiyle kal sevgili Hurkuş... Ahmet Taştan

Uyarı

Yorum yazabilmek için üye olmalı ve oturum açmalısınız.

Eğer sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eğer üye iseniz oturum açmak için buraya tıklayın.