ForumSpiritüel-Ýzmir  Yeni Konu 

13 AÐUSTOS’TA DOÐAN ASLAN TUHAF, CESUR VE DEVRÝMCÝ... VE DEEE ÇOK TALÝBÝ VAR… :))

13 Aðustos 2010

hurkus

13 Aðustos

Burcu:
Aslan
Uðurlu Sayýsý: 3
Uðurlu Taþý: Yakut
Belirgin Özelliði: Tuhaf
Olumlu Özellikleri: Cesur, devrimci
Olumsuz Özellikleri: Rahatsýz edici, kendinden þüphe eden

Evet sevgili cesur Aslan,

"Ego" konusuna dün doðan Aslan gibi maalesef senin de çalýþman gerekiyor. Dünkü Aslan, hem herkesin baþarýlý olmasýný istiyordu hem de baþarýlý olduklarýnda onlarý kýskanýyordu! Senin tavrýn da çok farklý sayýlmaz aslýnda; sen de hem baþkalarýnýn görüþlerine saygý duyuyorsun hem de sana karþý olduklarýnda hazmedemiyorsun. Yani onun sorunu kýskançlýk, seninki ise hoþgörüsüzlük! Bu egolarýnýzý nerede ve nasýl bu denli þiþirebildiniz, merak ediyorum doðrusu!

Ýstersen sana "hoþgörü"nün ne olduðunu hatýrlatabilirim. Hatta bunu Joshua Liebman'ýn bir sözü ile daha iyi ifade edebilirim:

"Hoþgörü, baþkalarýnýn inanç, uygulama ve alýþkanlýklarýný, onlarý mutlaka paylaþma ya da kabul etme gereði olmadan, anlamak için gösterilen olumlu ve nazik çabadýr."

Neyse, tüm bunlar senin olumlu yanlarýný görmeme engel deðil elbete! "Tuhaf" bir insansýn vesselam ama cesaretine ve devrimciliðine ALKIIIÞ!

Hadi yine iyisin; giriþkenliðin sayesinde sevgili adaylarýnýn sayýsý, bankalardaki memur maaþ ve devlet hastanelerindeki hasta kuyruklarýný 5'e katlýyor.

Doðum günün kutlu olsun cesssur çocuk!

Çatýþma ve çeliþkilerle dolu yaþantýna daha dingin bir ruh halinin hakim olacaðý nice yaþlar diliyorum.

Nice yýllara!

Sevgilerimle,

Hürkuþ

13.08.2010

14 Aðustos 2010

pata

Martta doðan aslan nasýl oluyo?
Mart kedisi gibi mi? ya da, normal, sýradan, korkak ve karþý devrimci mi? Çakýl taþý gibi çok bulunan taþlar neden uðurlu olmaz... Aðustosta doðan aslan yavrusu çok çalýþýp kendine bir yakut alýrsa zengin olur mu?
Bu yayýnda neden bir ASTROLAVRA köþesi var?...
Hürkuþ bu esprili üslubunu bilim dýþý ,anlamsýz ve inananlarý bilimsel gerçeklerden uzaklaþtýrarak gerçekdýþýlýðýn kucaðýna savuran (kibarca ne diyebilirim diye düþünüyorum) düþüncelere harcayacaðýna, mizah öyküsü gibi birþeyler karalayarak bizi güldürmeye çalýþsa izlenme oranlarý çok çok mu düþer?
Diye sorular aklýma geliyor, yanýt almayý ummasam da paylaþayým dedim... :)

24 Aðustos 2010

hurkus

Yanýt için bakýnýz: 21 AÐUSTOS'TA DOÐANLARA ‘KAPAK’ OLUR BELKÝ :))

Uyarý

Yorum yazabilmek için üye olmalý ve oturum açmalýsýnýz.

Eðer sitemize üye deðilseniz buraya týklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eðer üye iseniz oturum açmak için buraya týklayýn.

Bu tartýþmayý Facebook'ta paylaþabilirsiniz:
Facebook'ta paylaþ
0