ForumKutlu-Yorumlar!  Yeni Konu 

BUGÜN DOÐAN YILDIZ FELDMAN'A HEPÝMÝZ MÝNNETTAR OLMALIYIZ! :)))

17 Eylül 2009

hurkus

Ne alaka, ben ne diye minnettar olacaðým diye düþünen varsa, hemen söyleyeyim kendinizi bu düþünceye þimdiden hazýrlayýn. Bizleri hep borçlu durumda býrakmayý tercih eden bu Baþak arkadaþýmýz, gönüllü yaptýðý iþlerle mutlaka sizi de bir gün bu kategoriye dahil edecektir.

Eveeet, bu giriþ bölümünü geçerek asýl konuya geliyorum:

Sevgili Yýldýz,

Yardýmseverliðin öylesine göz kamaþtýrýyor ki, bu halinle gökteki en parlak yýldýzla bile boy ölçüþebilirsin!

17 Eylül doðumlu azimli, duygulu, nazik ve sevecen,

duyarlý, dürüst, vefalý, sanatçý Baþak,

Sana daha pek çok deðiþik þekilde hitap edebilirim; bunlar bir çýrpýda yazabildiklerim.  

Doðum günün kutlu olsun!..

Mutlu ve saðlýklý yýllar diliyorum; hem Hürkuþ hem de izmirizmir.net ailesi adýna.

Üzülme, 50 yaþýn da kim bilir ne güzellikleri vardýr.  

Seni her halin ve her yaþýnla çok seviyoruz.

Sevgilerimle,

17 Eylül'de doðan Baþak'a minnettarýz, hem de hepimiz!

Burcu: Baþak
Uðurlu Sayýsý: 8
Uðurlu Taþý: Safir
En Belirgin Özelliði: Azimli
Olumlu Özellikleri: Duygulu, nazik, sevecen
Olumsuz Özellikleri: Daðýnýk, mükemmeliyetçi

Gönüllü bir iþ yap, görevin haline gelsin!

Ýyilik olsun diye gönüllü olarak yaptýðýmýz bazý iþler vardýr ya, bir de bakarýz bir süre sonra görevimiz haline gelivermiþ...

Senin durumun da biraz böyle maalesef. Yardýmsever ve anlayýþlý halinle, çevrendekilere karþý Florance Nightingale tavrýnla herkesin hayranlýðýný kazanmýþsýn ama bu çoðu zaman olduðu gibi maalesef tek taraflý bir iliþki halini almýþ.

Onlar istediðinde iyi de, sana kim anlayýþ gösterip, yardýmcý olacak merak ediyorum? Oysa sen de gerektiðinde yardým istemelisin. Bu sempatik ve sevecen halini biraz fazla abartmýyor musun?

Yoksa sen hep alacaklý durumda olmayý mý tercih ediyorsun?

Halbuki, senin hayata bakýþýn, dünya görüþün zaten son derece geliþmiþ. Baþkalarýnýn ne minnettarlýðýna ne de gereðinden fazla deðer verdiðin fikirlerine ihtiyacýn yok.

Sen herkese iyilik et, bir de üstüne bu görevin haline gelsin, ama en basit bir hata yaptýðýnda bile bu çok ciddi bir problemmiþ gibi gözüksün.

N'apalým, insan bu kadar dikkat çekici olunca böyle oluyor iþte…

Doðum günün kutlu olsun!

Nice yýllara!

Hürkuþ
17 Eylül 2009

keyife

SEVGÝLÝ HÜRKUÞ; SANAL PASTAMI YEDÝM. KÝLO ALDIRMAYACAÐI ÝÇÝN DAHA DA LEZZETLÝ GELDÝ. KALEMÝNE, YÜREÐÝNE SAÐLIK.HEP BÝZÝMLE OL, SEVGÝLER...
Uyarý

Yorum yazabilmek için üye olmalý ve oturum açmalýsýnýz.

Eðer sitemize üye deðilseniz buraya týklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eðer üye iseniz oturum açmak için buraya týklayýn.

Bu tartýþmayý Facebook'ta paylaþabilirsiniz:
Facebook'ta paylaþ
0