ForumKutlu-Yorumlar!  Yeni Konu 

İLHAMİ MISIRLIOĞLU'NA MUTLU YILLAR...

31 Ekim 2009

hurkus

BÖYLE BİR AKREP BENCE HENÜZ DOĞMADI!.. İLHAMİ MISIRLIOĞLU'NA MUTLU YILLAR... 

En baştan söyleyeyim; ben Akrep'leri öncelikle ağabeyim Akrep olduğu için severim.

Birisinin Akrep olduğunu öğrendiğim zaman, "ne Akrep misin, anneeee!" dendiğine hep tanık olmuşumdur. Çok da haksızlık etmeyelim arkadaşlar; bazıları gerçekten oldukça acımasız olabilir ama bence pek çoğu da son derece üstün kişiliğe sahiptir. Korkup kaçmak yerine üstün özelliklere sahip bu insanları tanıdıkça korku yerine içimizde kıskançlık duygularının baskın çıkmayacağını kim söyleyebilir?

Kim içinde fırtınalar koparken, bu gururlu insanlar gibi nötr bir yüz ifadesi takınabilir ki?

Kim onlar kadar kendisinin farkında olabilir ki?

Kim onlar kadar evet ya da hayır yanıtlarını kolaylıkla verebilir ki?

Gerçekleri duymak istiyor musunuz? Sahte komplimanlardan, pohpohlanmaktan hoşlanmıyorsanız bir Akrep'e sormanızda fayda var. Salt bu bile onun bencil ya da tehlikeli olmadığını göstermek için yeterli sanırım.

Sağduyuya öylesine sahip çıkmışlardır ki, depresyon tuzağına teveccüh edenlerine bile pek az raslanır.

Dostları onun için hayatındaki en değerli varlıklarındandır.

Ancak yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmazlar.

Kim bu kadar derin, tutkulu ve yoğun olabilir ki?

İnsanları değiştirme, birleştirme, iyileştirme yeteneğine sahip kaç insan tanıyorsunuz?

Elbette Akrep burcunda doğmuş olan her insan bu güzel özelliklere sahip olmayabilir...

Ama benim Ağabeyim sahip, n'aber?

Şans, şanslı olmak herkesin bakış açısına göre farklılık gösterir. Bazıları zengin bir aileye sahip olmayı, bazıları çok para kazanmayı, bazıları iyi bir eğitimi, bazıları iyi bir evliliği, bir arabaya, eve sahip olmayı, vs... şans olarak görebilir.

Bana göre ise iyi bir ebeveyne, iyi kardeşlere sahip olmak dünyanın en şanslı insanı olmakla eş değer!  

İyi ki doğmuşsun abiciğim, mutlu ve sağlıklı nice yıllara! 

Hürkuş kardeşin
Uyarı

Yorum yazabilmek için üye olmalı ve oturum açmalısınız.

Eğer sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eğer üye iseniz oturum açmak için buraya tıklayın.

Bu tartışmayı Facebook'ta paylaşabilirsiniz:
Facebook'ta paylaş
0