ForumKutlu-Yorumlar!  Yeni Konu 

ÝLHAMÝ MISIRLIOÐLU'NA MUTLU YILLAR...

31 Ekim 2009

hurkus

BÖYLE BÝR AKREP BENCE HENÜZ DOÐMADI!.. ÝLHAMÝ MISIRLIOÐLU'NA MUTLU YILLAR... 

En baþtan söyleyeyim; ben Akrep'leri öncelikle aðabeyim Akrep olduðu için severim.

Birisinin Akrep olduðunu öðrendiðim zaman, "ne Akrep misin, anneeee!" dendiðine hep tanýk olmuþumdur. Çok da haksýzlýk etmeyelim arkadaþlar; bazýlarý gerçekten oldukça acýmasýz olabilir ama bence pek çoðu da son derece üstün kiþiliðe sahiptir. Korkup kaçmak yerine üstün özelliklere sahip bu insanlarý tanýdýkça korku yerine içimizde kýskançlýk duygularýnýn baskýn çýkmayacaðýný kim söyleyebilir?

Kim içinde fýrtýnalar koparken, bu gururlu insanlar gibi nötr bir yüz ifadesi takýnabilir ki?

Kim onlar kadar kendisinin farkýnda olabilir ki?

Kim onlar kadar evet ya da hayýr yanýtlarýný kolaylýkla verebilir ki?

Gerçekleri duymak istiyor musunuz? Sahte komplimanlardan, pohpohlanmaktan hoþlanmýyorsanýz bir Akrep'e sormanýzda fayda var. Salt bu bile onun bencil ya da tehlikeli olmadýðýný göstermek için yeterli sanýrým.

Saðduyuya öylesine sahip çýkmýþlardýr ki, depresyon tuzaðýna teveccüh edenlerine bile pek az raslanýr.

Dostlarý onun için hayatýndaki en deðerli varlýklarýndandýr.

Ancak yapýlan iyiliði de kötülüðü de unutmazlar.

Kim bu kadar derin, tutkulu ve yoðun olabilir ki?

Ýnsanlarý deðiþtirme, birleþtirme, iyileþtirme yeteneðine sahip kaç insan tanýyorsunuz?

Elbette Akrep burcunda doðmuþ olan her insan bu güzel özelliklere sahip olmayabilir...

Ama benim Aðabeyim sahip, n'aber?

Þans, þanslý olmak herkesin bakýþ açýsýna göre farklýlýk gösterir. Bazýlarý zengin bir aileye sahip olmayý, bazýlarý çok para kazanmayý, bazýlarý iyi bir eðitimi, bazýlarý iyi bir evliliði, bir arabaya, eve sahip olmayý, vs... þans olarak görebilir.

Bana göre ise iyi bir ebeveyne, iyi kardeþlere sahip olmak dünyanýn en þanslý insaný olmakla eþ deðer!  

Ýyi ki doðmuþsun abiciðim, mutlu ve saðlýklý nice yýllara! 

Hürkuþ kardeþin
Uyarý

Yorum yazabilmek için üye olmalý ve oturum açmalýsýnýz.

Eðer sitemize üye deðilseniz buraya týklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eðer üye iseniz oturum açmak için buraya týklayýn.

Bu tartýþmayý Facebook'ta paylaþabilirsiniz:
Facebook'ta paylaþ
0