ForumKutlu-Yorumlar!  Yeni Konu 

BUGÜN DOĞAN YILDIZ FELDMAN'A HEPİMİZ MİNNETTAR OLMALIYIZ! :)))

17 Eylül 2009

hurkus

Ne alaka, ben ne diye minnettar olacağım diye düşünen varsa, hemen söyleyeyim kendinizi bu düşünceye şimdiden hazırlayın. Bizleri hep borçlu durumda bırakmayı tercih eden bu Başak arkadaşımız, gönüllü yaptığı işlerle mutlaka sizi de bir gün bu kategoriye dahil edecektir.

Eveeet, bu giriş bölümünü geçerek asıl konuya geliyorum:

Sevgili Yıldız,

Yardımseverliğin öylesine göz kamaştırıyor ki, bu halinle gökteki en parlak yıldızla bile boy ölçüşebilirsin!

17 Eylül doğumlu azimli, duygulu, nazik ve sevecen,

duyarlı, dürüst, vefalı, sanatçı Başak,

Sana daha pek çok değişik şekilde hitap edebilirim; bunlar bir çırpıda yazabildiklerim.  

Doğum günün kutlu olsun!..

Mutlu ve sağlıklı yıllar diliyorum; hem Hürkuş hem de izmirizmir.net ailesi adına.

Üzülme, 50 yaşın da kim bilir ne güzellikleri vardır.  

Seni her halin ve her yaşınla çok seviyoruz.

Sevgilerimle,

17 Eylül'de doğan Başak'a minnettarız, hem de hepimiz!

Burcu: Başak
Uğurlu Sayısı: 8
Uğurlu Taşı: Safir
En Belirgin Özelliği: Azimli
Olumlu Özellikleri: Duygulu, nazik, sevecen
Olumsuz Özellikleri: Dağınık, mükemmeliyetçi

Gönüllü bir iş yap, görevin haline gelsin!

İyilik olsun diye gönüllü olarak yaptığımız bazı işler vardır ya, bir de bakarız bir süre sonra görevimiz haline gelivermiş...

Senin durumun da biraz böyle maalesef. Yardımsever ve anlayışlı halinle, çevrendekilere karşı Florance Nightingale tavrınla herkesin hayranlığını kazanmışsın ama bu çoğu zaman olduğu gibi maalesef tek taraflı bir ilişki halini almış.

Onlar istediğinde iyi de, sana kim anlayış gösterip, yardımcı olacak merak ediyorum? Oysa sen de gerektiğinde yardım istemelisin. Bu sempatik ve sevecen halini biraz fazla abartmıyor musun?

Yoksa sen hep alacaklı durumda olmayı mı tercih ediyorsun?

Halbuki, senin hayata bakışın, dünya görüşün zaten son derece gelişmiş. Başkalarının ne minnettarlığına ne de gereğinden fazla değer verdiğin fikirlerine ihtiyacın yok.

Sen herkese iyilik et, bir de üstüne bu görevin haline gelsin, ama en basit bir hata yaptığında bile bu çok ciddi bir problemmiş gibi gözüksün.

N'apalım, insan bu kadar dikkat çekici olunca böyle oluyor işte…

Doğum günün kutlu olsun!

Nice yıllara!

Hürkuş
17 Eylül 2009

keyife

SEVGİLİ HÜRKUŞ; SANAL PASTAMI YEDİM. KİLO ALDIRMAYACAĞI İÇİN DAHA DA LEZZETLİ GELDİ. KALEMİNE, YÜREĞİNE SAĞLIK.HEP BİZİMLE OL, SEVGİLER...
Uyarı

Yorum yazabilmek için üye olmalı ve oturum açmalısınız.

Eğer sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eğer üye iseniz oturum açmak için buraya tıklayın.

Bu tartışmayı Facebook'ta paylaşabilirsiniz:
Facebook'ta paylaş
0