ForumBizi Biz Yapan Öykülerimiz  Yeni Konu 

PSİKOPATA BAĞLANDIM KOCAMAN ÖPÜYORUM

21 Ağustos 2009

deepblueeagle

Göründün de kayboldun. Yayla güneşi misin? Yandan. 45’lik misin mübarek? Sirkeye yatmış gümüş balığı. Kavanozda ayna var. Ben seni unutmak için sevmedim. Düriyemin güğümleri kalaylı.

Şşşşşt! Ah kıyamam da kıyamam. Ameliyat olmuş. Revir nerde be? Sıraya girin. Komutanım düşman dişime vurdu. Bak dişim kırık. Bugün git yarın gel. Kuzeyden bindim salıncağa. Bi atladım. Hooop! Gökler masmavi. Afrika mafrika uçuyor altımda. Lumumba orda. Kaddafi puro içiyor. Aslanlar ağaçlara işiyor. Kim lan deli? Hür seçimler.

Biz Rusyayı topta yeneriz. Kimse bişey diyemez. Şimdi bu küresel ısınma aslında lakerda iyice tuzlanmıyor diye. İyice tuzlarsın. Bol ceviz. Tutun lan kaçıyor? Prangaya vurmalı. Sülfürik aside batırmalı. Ulan herif düşünüyor. Yoksa deli değil mi? Özgürlüğün bedeli mi? Ha, Robespiyer. Tutankamonu mumyalayan herif kim? İskenderiye fenerine yağ mı yetişir? Kısın lan masrafları. Ne oldu denk bütçelere? Hani atlastandı yelkenlerimiz? Hani Helsinki sözleşmesi? Hepiniz Don Kişot’sunuz. Şimal-ı garbınız şaşmış sizin. İrdelemenin içine ettiniz. Düşünen beyin ha? Yuh.

Şimdi arkadaşlar bi dakka. Ey ahali. Susalım beyler. Açın Twitter’larınızı. MSN’den konuşalım. İnsanlığın binlerce yıllık tarihi. İnsanlık. Düşünce tarihi. İmamın sarığı. Papazın zünnarı. Ufolara ne oldu abi yahu? Aztekler, Germenler, Emeviler, Darwin, İbn Haldun. Konuşun. Dillenin. Vay benim köse sakalım. Düşünce suçtur. Değildir. İdam kalkmalı. Savaşmayalım. Beyler oturun. Hır çıkarmayın.

Konuşacağım. Ağzını topla. Hoop aile var. Akıl başta değil popodadır. Lili Marleen. Paris. Şeyh Sait.

Düttürü. Başımdan aklım götürü. Asr-ı saadetten ötürü. Vatikanın bülbülü.

İkna bismi Rabbike. Önce Musa. Sonra İsa. Ve de Taife-i Nisa. Türban da türban. Güneş battı. Sular karardı. Oooo mastika mastika.

Az sesli çok soslu müzik. Biraz Mozart biraz kültürfizik. Atın bi tencereye bunları. Bi güzel kaynatın. Günde 3 öğün birer kaşık alın. Bi şeyciğiniz kalmaz. Sonra çıkın gökyüzüne. Seyreyleyin alemi. Beğen beğen al. Al al olmuş almalar.

Manda yuva yapmış söğüt dalına. Bordro züğürdüne. Hem zenginin malına. Katsayı. Katkatsayı. Kaç katsayı. Kim kimin neresinde? Hani bunda kardeş payı. Neyin payı? Kap kaçanda. Vur vuranda. Vur dolanda. Peki Yolanda.

Vergiden tüy tüyende. Borçlanmışı kesende. Tenhalarda menhalarda. Nakşilerde makşilerde. Amanın kelle. Üşüdüm üşüdüm a benim canım üşüdüm. Kürküm yok, imanım var. Param yok inancım var. Koyun beni cennete.

Zaman-ı evail. Alem-i rezailde. Kainat-ı kekremde. Kürre-i arz nam zemin-i rüsvada. Eşref-i mahlukat addolunan. Ademoğlu insan soyu yaşarmış.

Bıraksalar insan zaten 70-80 yıl yaşayıp ölüyor? Niye öldürüyorsun o zaman?

Sevsinler sizi. Kocaman öpüyorum.
21 Ağustos 2009

Eylül güzel bir aydır.Havalar serinler.Eskiden bazen yağmur da yağardı.Gene yağsa hoş olur.İnsan ferahlar.
Soluklar derin olur.Uykular gerin de gerin.
Üzüm, incir bollaşır.Çok çok yemeli. Kan şekerine iyi gelir.Mideyi rahatlatır.Tene parlaklık verir.Sinirleri yatıştırır.
Yalnız inciri ağaçta yememeli. Düşmesi kötüdür. İnsan yarım kalmış yaz aşkından beter olur.
Yarım kaldım diye ağlamak, kolu-bacağı kırdım diye ağlamaktan iyidir.
Eylül aynı zamanda yeni filmlerin vizyona girdiği, yeni kitapların parlatılmış elmalar gibi vitrinlere dizildiği aydır.
Kesinlikle izlenmemeli, yenmemeli (pardon okunmamalı) dır.
Bu tür taze besinler aklı bozar, onulmaz düşüncelere sevk eder, şizofreniye tuğla olur.
Çevremizdeki insanlar içinde şeytan var falan diye uzaklaşır. Analar babalar eyvah ki eyvah  çocuğumuzu Amerika'lı hocaya mı götürsek, Adıyaman'lı hocaya mı diye saçını başını yolar.
Onlar da iktidar peşinde olduklarından randevu alınamaz, kapılarında perişan olunur.
O perişanlık sırasında kavga çıkar. Baba, anneye "hanım hanım oku da adam ol diye diye bak evladımızı ne hallere getirdin"
diye çemkirir.
"Verecektik bunu bir kaportacı yanına (kızsa dikiş mektebine),evlenip evini barkını bilecekti der.
Anne"ne bileyim bey ben böyle olacağını der ve kanlı yaşlar dökerken" hoca efendinin kapıcısı "cahilsiniz, cahil" buyurur.
Eylül güzel bir aydır. Az kalmıştır.
Eskiden 10-13 Eylül arası dünyanın bazı ileri ülkelerinde bayram ilan edilir, çalışılmaz, sokağa çıkılmaz evde dinlenilirdi ..Dinlenmeyip sokağa çıkanlar özel devlet konuk evlerinde ağırlanırdı.
Ama servis biraz kötüydü. Psikopat  çoktu. Ama kitap, gazete yoktu ne güzel.
Ohh..aklım rahatlıyordu.
Bu arada Kocaman öpülmeyi sevmez. O da eski psikopatlardandır.
İlgi alanlarını daraltmak lazım.İzmir sıcaktır.

sevgilerimle..Timur
21 Ağustos 2009

deepblueeagle

:))))))

evet. izmir çok sıcak. temmuz bunalttı. ah bi eylül gelse. eylül, en sevdiğim mevsimdir. ve en güzel de ankarada olur.

tamam. kahve saati. kocamanla.

:)

Uyarı

Yorum yazabilmek için üye olmalı ve oturum açmalısınız.

Eğer sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eğer üye iseniz oturum açmak için buraya tıklayın.

Bu tartışmayı Facebook'ta paylaşabilirsiniz:
Facebook'ta paylaş
0