SURUÇ'TA NE OLDUĞUNA DAİR HÂLÂ KAFASINDA SORU OLAN VARSA...

16 Haziran 2018 00:43 / 1183 kez okundu!

 

 

Alsın şu 3 habere 3 dakika dikkatlice ve iyice baksın yeter. Çünkü bu üç kirli merkezli haber Suruç'ta ne olduğunun gerçeğini olabildiğince şeffaf şekilde haykırıyor görebilen dünyaya.

 

****

 

SURUÇ'TA NE OLDUĞUNA DAİR HÂLÂ KAFASINDA SORU OLAN VARSA...

 

   

Alsın şu 3 habere 3 dakika dikkatlice ve iyice baksın yeter. Çünkü bu üç kirli merkezli haber Suruç'ta ne olduğunun gerçeğini olabildiğince şeffaf şekilde haykırıyor görebilen dünyaya.

Görüyorsunuz CIA beslemesi hain FETÖ ile ABD ve benzerlerinin maşalığını üstlenmiş katil örgüt PKK'nın yayın organları ortak olmuş, bu provakatif eylemi aynı mantıkla açıklamaya çalışıyorlar.

Böylece kolayca anlaşılıyor ki; bunlar ortak yalanlarıyla kendilerini temize çıkarmaya çalışıyorlar-ki anlayanın gözleri önüne nerede, neyin, nasıl olduğunu cam gibi net koyuyor.

Şimdi artık daha fazla düşünmeye gerek var mı Suruç'ta ne olduğunu araştırmaya?

3 kirli merkezli haber Suruç'ta olanı açık ve net döküyor zaten önümüze.

Bu aşağılık eylemin öfkesiyle bir iki laf da bu hain ve katil örgütlerin yalan haberlerini görüp hâlâ ısrarla ülkemizi, hükümetimizi ve Cumhurbaşkanımızı arsızca suçlayan parti, STK, gazete görünümlü destekçilere etmek gerekiyor...

Ey ahali! Sizler de bilin ki; bilinçli bilinçsiz bu gürühların yalan propagandalarına inanıp, algı operasyonlarının tuzağına orada burada düşerek isminizi tarihin sayfalarına 'böylesi katliamlarda kanlı örgütleri temize çıkarmaya çalışan destekçiler' olarak düşüyorsunuz.

O yüzden bırakın artık bunların yalanlarına sarılmaları, terk edin artık onların ezberlerini ve cafcaflı kelimelerini tekrarlamayı, vazgeçin ağızlarından düşürmedikleri demokrasi, insan hakları, hak-hukuk soslu söylemlerine inanmaları...

Bu ortak yalancılığı (saldırıyı) görüp de hâlâ tersine inanıp, tekrarlamayın gayri.

Unutmayın ki;böyle yaptıkça sandığınız gibi demokrasi, kardeşlik, barış, eşitlik için birşey yapmadığınız gibi memleketinize ve insanınıza eli kanlı katillerden, maşalardan ve beslemelerden daha tehlikeli ve yok edici bir eylem içine sokuyorsunuz kendinizi... Çünkü bilinir ki; her kanlı örgüte asıl nefes aldıranlar onların silahlı güçlerinden çok onların yalan tuzaklarına düşenler olmuştur hep...

 

Baki MURAT

15.06.2018

 

 

Bu yazıyı Facebook'ta paylaşabilirsiniz:
Facebook'ta paylaş
0
Yorumlar
Uyarı

Yorum yazabilmek için üye olmalı ve oturum açmalısınız.

Eğer sitemize üye değilseniz buraya tıklayarak hemen üye olabilirsiniz.

Eğer üye iseniz oturum açmak için buraya tıklayın.